Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında konum almasının en önemli nedenlerinden biri kazanç ile (UC yöntemiyle) temaşa süresince allıkışdataş mimarilabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle temaşa ciğerersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle allıkışdataş yetişmek ciğerin oyuna online yöntemlerle kazanç yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile allıkışdataş yetişmek o derece palas bileğildir. Çünkü bu sorunlemler dolar kuru üzerinden prosedür mimarildığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok şiddetli oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek ciğerin ya da oyunda daha zait tabanca gücü kadar hilelere kellevurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü zevat aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin ciğerine zararlı yazılımlar yükleye bileceklerini basar ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu makalemızda Pubg Mobil oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri ciğerin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler ciğerin oyunu daha bol oynamanızı sağlayacak fakat yasak olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kadar hilelere konum verilmiştir. Hatta bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kadar hilelere bile konum verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en mühlik olan ve hesabınızın banlanmasına niye olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi ciğererindeki farazi paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu farazi paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular temaşa içinde konum yer kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine kellevurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda aldığınız armağanları dahi kullanamazsınız.

Piyes süresince satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da öbür oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü bileğsoruntirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında konum yer UC hilesini kullanmamanızı tavsiye ederiz. Bu hileler üçüncü zevat aracılığıyla oluşturulduğu ciğerin ciğerine zararlı yazılımlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve manevi pert verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok ilişik gharabelik ve öbür oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, aslında temaşa mimarimcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında cemi oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere afişlemek ciğerin kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü zevat aracılığıyla bu cümle hacklenerek kötü amaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya kellelamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek ciğerin kadimî yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çallıkışmasını engellemeye çallıkışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi ciğerin her mevsim bir hat bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında konum yer duvarların arkasını müşahede özelliğine malik olurlar. şayet rakip bir cidarın arkasında veya oyunda konum yer dağ ve tepelerin arkasındaysa bu numara sayesinde rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz içinsında sizi tabütüvanlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine için kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en yaygın olan hilelerden biridir. Aimbot yekta söz kadar görünse bile aslında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, amaç girmek veya bir nesneyi nişan girmek mazmunına gelirken Bot kelimesi, bir sorunin otomatik olarak mimarilması mazmunına hasılat. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan ittihaz mazmunına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al