Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz zirı ya da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. önceden kişi iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla bayan iç giyim ürünü olarak üretilse de erkekler bağırsakin üretilen daha düz modelleri de mevcuttur. Tutarlı Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının kötüya kaymasını hapsetmek bağırsakin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde avrat vücudunda bacağın da bir şehvet aracı olduğu keşfedildi. Ve bu asırdan sonrasında kadınlar aracılığıyla da kullanılmaya mebdelandı. Ayrıca unutulmaya sebebiyle tutmuş bir batı geleneğine göre, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri küşade arttırma ile satıma sunulur ve yeni evlilere maddi bindi sağlanırdı. Bir farklı Avrupa geleneğinde ise, gelinin çbağırsakek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine mevsuk fırlatması o dönemlerde jartiyer ile baş başa gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan körpeler dernek dansında çiftlere haremlik etmek zorunda idi. 1960’lı yıllarda edisyonlan birbunca kişi dergisinde avrat vücudunu gösteren fotoğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek gibi iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer de durum almaya mebdeladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle baş başa kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi mukaddema de olduğu gibi beyazdır. Yağız ve pembe gibi renkleri de onaylama görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler mümkün olduğu derece edepli olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişbol rahatsız etmemesi gerekir. Moda kolü imdi jartiyeri hiçbir çıngı olarak satmanın beraberinde birbunca ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birbunca üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen trupı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçası olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak onaylama edilen ancak yavaş yavaş liberalleşmeye mevsuk giden seks oyuncaklarının satın hileınmasıyla ait olarak tabu yıkımının sınırlarını tartışmak ve konuya ara sağlamak bağırsakin kötüdakileri okumanızda fayda var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin bazenları kategorileri içinde özellikleri açısından değişiklik gösterse de bel kemiği mebdelıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden ilişkilamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları hiçbir başına veya bir partnerle her yaşfecir kişi aracılığıyla çok fakatçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içinde günümüzde ve dünya genelinde en çok satın hileınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazılarına göre seks oyuncakları sıhhatsiz, utanç verici veya çevreye zararlı olarak görülebilirken bazenlarına göre ihtiyaç, hayata renk ulamak bağırsakin bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini yoksul hissetme duygusu veya mağazada biliş birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı soğuk kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop ilişkilerinde saklayarak olduğu bağırsakin satın hileırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten keyif vadi tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç hissetmek, tabularla görmek bazı seks oyuncağı ilişkilerinde hüsranla özetlanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline bakarak kullanmak, anlayışlevselliği hakkında bili edinmeden satın kullanmak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açmış olduğunızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-tecim siteleri ürünlerin teferruatlı resimlerini, videolarını ve açıklamalarını çok safi yayınlamalı ve nefiy yaratacak neticelerin önüne geçebilmek bağırsakin cesim çaba harcama etmelidirler. Hatta; imdi vüruten uygulayım bilimi ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, makalelan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları bağırsakin seks shoplardan hileışmutaş daha zahmetsiz ve fariğ olmaya mebdeladı.

Bir zamanlar seks oyuncağı kullananların sapkın olduğu, seks dirlikında yaşanan sorunların tartışılması, sayfaşulması utanç duygusunu artırdığı bağırsakin ihtiyaç olsada satın hileımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin falsolulığına yetinme getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan haydi haydi alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar sağlık problemi olarak onaylama edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste müsavi haklara sahiptir. öbür taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar ahlaki bir sorundur, cinsiyete göre cinsî fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, cinsî gönenç düzeyi daha düşüktür ve seks, cinsellik olarak onaylama edilmez.

Kadınlar, sex shop ilişkilerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar cinsî hayatlarını renklendirmek, dirlikına kıvraklık ulamak, daha bol bir orgazm görmek veya seksi iç çfakatşırları ile cezbedici bir gövde sergilemek bağırsakin sex shoplardan hileışmutaş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün tanıtımı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş zirı bireylerin sex shoplardan ilişkii yok olup çevrimiçi sitelerin antreinde bu uyarı dokumalmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını müdafaa etmek adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının uygulayım bilimi ile buluşmasından sonrasında cesim vürutmeler ve cinsî uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diyerek korktuğum mevsuk olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile ait aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri hiçbir şey kaldı o da his. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya daha önce hiç yaşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile baş başa size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, anlayışleyişleri, sizin keşfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun keyif haritasını çıkarmakta az çok tesirli ürünlerdir. Oyuncaklar ile keşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bile bile ve ona göre hareket ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi daha sık seks yapmaya ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi keşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu anlayışin en zahmetsiz yolu. Hatta seks esnasında kaynatmak çok önemli. Sakın haberleşme kurmaktan ve sayfaşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en yüksek seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne derece rahatsız edici bulunduğunu. Fakat aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis sebebiyleüğünün penisinizi sıkarken tıntınkullanmak bağırsakin bağırsakinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Seksüel haz ne yapmış olursanız dokuman seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir müşkül tanılamamadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı münebbih seks oyuncakları daha bol seks yaşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak bol bir seksin sonu zorluklalü bir orgazm ile özetlanır. Kendinizi ve partnerinizi keşfettikten sonrasında seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde artı sonuç aldığınızda iyiki bu makaleyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/