MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine şiddet kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo neşriyatı ve ayrışık dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı baştan sona önlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe üzere bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta bakım veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store üzere kılgı marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Başkaca internet sitesi üzerinden alakadar bölümleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde bakım alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin Amerika, Avrupa, Asya üzere bir çok kıtada kılgı üzerinden neşriyat fail kılgı jurnal yüzlerce sayaç dinlenerek önem vecihünde İslamiyet’in daha hızlı tanılamanmasına vasıta ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından konstrüksiyonlarak insanlara ulaştırılması ihmal edilmiyor. Sizde yurt haricinde yaşayan yaklaşan arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını tavsiye ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Başkaca MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile alakadar videolar yayınlar yaparak yurt haricinde bir çok insanın İslamı teşhis noktasında bir köprü vazifesi konstrüksiyonyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey nazire ettiriyor. Eserin bu denli güçlü evetğu bilinmiş olduğu sinein kılgı ve gayrı sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek yahut eğlenmek isterseniz kesinlikle MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça nazire ettiren kılgı fiilen görülmeye fehamet. İnternet sitesi baştan sona taşınabilir uyuma ehil ve bir çok yabancı dilde bakım verdiği sinein sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zaten hali hazırda internet sitesi temelli vüruttirilmekte ve kullanıma daha akla yatkın bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çtuzakışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan selen sanatçımız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir konuşmaçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde tuzakıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en düzgün şekilde özümleme edilmeye çtuzakışılmaktadır.

Zaman içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce adam hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en düzgün şekilde faydalanmaktadır. Zaten kılgı marketlerden baktığınız çağ uygulamanın noktaının ve indirilme nicelikının ne denli yüce bulunduğunu görebilirsiniz. Buda buyurmak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması yerında fiilen alımlı çalımlı bir iş çıeşp insanlara en düzgün şekilde bakım vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Dinle